V roce 2018 jsme získali certifikát regionální produkt
ČESKOSASKÉHO ŠVÝCARSKA
na prožitkový seminář
CESTA STROMŮ


Všechny vás srdečně zveme na prožitkové semináře CESTA STROMŮ

První termíny jsou už tady: 29.6., 13.7., 20.7., 27.7. 2024 

 

Zveme vás na vaší CESTOU STROMŮ, která začíná stjeně jako u stromů na zemi v kořenech a směřuje do koruny stromů k nebi ke světlu.

Budeme vás inspirovat naší cestou stromů, prací se dřevem, přírodou a velkým poznáváním stromů ve zcela jiných souvislostech. Rádi se s vámi podělíme o mnohá životní a duchovní poznání. Dozvíte se více o sobě i vaší životní cestě stromů, včetně odpovědí na mnohé životní otázky skrze poselství stromů a jejich moudrost.

Spatříte skrytou krásu stromů i jeho dřeva. Sami si vyzkoušíte jeho tvárnost, a jak vznikají naše výrobky. Vyrobíte si svojí lžíci, sponu do vlasů, menší hřeben, či další krásné výrobky.

Prožijete, jak jsou naše životy propojeny se stromy a přírodou. Navštívíme krásná území stromů a shlédneme jedinečná místa Národního parku ČESKÉHO ŠVÝCARSKA.

ZAČÍNÁME VŽDY V SOBOTU OD 9:00

a tentokrát na naší zahradě u lesa  mezi stromy (ve Varnsdorfu)

Přijeďte se naučit pracovat se dřevem a žít svůj strom. Na CESTĚ STROMŮ naleznete velké tvůrčí inspirace i odpovědi na životní otázky, které nám všem pomáhají prožívat klid a mír v duši, radost a štěstí v srdci, i nové cesty kudy a jak dál.

To vše za doprovodu hry na fujaru, stromů a přírody.
Po celou dobu semináře budete smět pít léčivou vodu ze vzácného pramene z našeho okolí.

Na CESTU STROMŮ vás srdečně zvou Karel a Irena Křížovi

Cena jednodenního semináře 1900,- Kč na osobu (v ceně jsou krásné výrobky, malé občerstvení) 

děti do 9 let zdarma,
od 10 – 15 let je jednotná cena 790,- Kč

Pojďme naslouchat jejich hlasům i příběhům.
Nastal čas velkých proměn a nových cest do „koruny i ke kořenům stromů“ pro každého z nás.

Žít svůj strom života.

A ještě pár slov k našim seminářům

Na naší společné životní cestě jsme doposud směli prožít mnoho krásných, zásadních i zázračných prožitků, které nám pomohli k duchovnímu probuzení, jít životem dál s větší důvěrou a nalezením smyslu života. Stromy toho byly vždy součástí i tichými společníky, průvodci a svědky.

Čas letěl jako vítr v korunách stromů a pomalu vznikala i naše CESTA STROMŮ. Cesta, která nám dala tolik poznání a radosti, že nastal čas, abychom naše zkušenosti předávali také vám. Uvědomujeme si, že každý hledáme svou cestu, a ne vždy je to cesta, která nám dává radost, naději a ty správné odpovědi. S jistotou našich prožitků můžeme říci, že stromy nám mohou pomoci, jelikož jejich cesta nás může velmi inspirovat a doslova obohatit.

Jejich „cesta“ je velmi dlouhá, v kruzích ročních období se opakující, v zákonitostech přírody znějící, směřující ke světlu k nebi, ale též k vodě a k zemi. Vždy plná Síly, Tvořivosti, Radosti, Obětavosti a Moudrosti.

Pokud byste chtěli, abychom přijeli uspořádat seminář přímo k vám, nebo ve vámi navrženém termínu včetně všedních dnů, rádi se domluvíme.

Své dotazy i návrhy posílejte na tento mail: stromyazivot@seznam.cz

Základní informace o semináři „CESTA STROMŮ“ s tvůrčí dílnou

Dopolední část

„Cesta ke kořenům stromů“

V dopolední části se seznámíme se stromy a jejich dřevem, včetně keltského stromokruhu v souvislostech s našimi životy. Půjdeme ke kořenům i k duši stromů, včetně praktického tvoření a ukázek výroby v pracovní dílně, ve které si budete moci dovyrobit některé naše výrobky: spony do vlasů, masážní dřívka, přívěsky a také dřevěné lžíce na našem výjimečném a skvělém „universálním stroji“.

Odpolední část

„Cesta do koruny stromů“

Po obědě nás čeká výlet do přírody Českého Švýcarska (Jetřichovice, Rynartice,…) za doprovodu hry na fujaru, povídání o stromech i přírodě s ukázkami stromů v jejich přirozeném prostředí. Po návratu cca v 18-19:00 závěrečné ukončení semináře. Během celého semináře se určitě dozvíte i o knize TAJEMSTVÍ A SÍLA SLOVA, která se svým výjimečným tématem je stále více aktuální v dnešní době a se stává součástí našich rozhovorů a sdílení. Seminář je určitě vhodný i pro rodiny s dětmi. Jen je dobré zvážit jestli dokáží ujít cca 5-6 km lesem. Cesta je hodně členitá, ale krásná s nádhernými skalními vyhlídkami.

Cena jednodenního semináře 1900,- Kč na osobu (v ceně jsou krásné výrobky, malé občerstvení)
děti do 9 let zdarma, od 10 – 15 let je jednotná cena 790,- Kč

 

Po celou dobu semináře budeme pít léčivou vodu z velice vzácného léčivého pramene z našeho okolí.
Malé občerstvení je součástí semináře a oběd můžete mít za 90,- Kč na osobu.

Dle možností a zájmu účastníků lze domluvit nocleh. Pokud máte nějaké další otázky, neváhejte, volejte a pište.

stromyazivot@seznam.cz

tel: 737 785 886

Platbu lze zaplatit na místě, nebo převodem na účet. Pokud zvažujete vzít sebou děti, napište nám. Na semináři si též můžete zakoupit naše výrobky se slevou. Doporučujeme vzít si sebou: karimatku na sezení venku, pláštěnku, boty do přírody, jídlo na snídani, svačinu či večeři. Oběd budeme mít společný cca. 85 – 120 Kč,-

Místo konání a doprava:
Seminář začíná na naší zahradě u lesa ve Varnsdorfu a následně se přesouváme do Jetřichovic a okolí Českosaského Švýcarska.

Pokud chcete využít komfortní ubytování, DORUČUJEME UBYTOVÁNÍ V NAŠEM REGIONU

tel: +420 491 005 805, +420 608 608 677
mail:

https://www.region-ceskesvycarsko.cz/ubytovani/

Nabídka Ubytování Českosaské Švýcarsko

Prožitkový seminář CESTA STROMŮ

Pokud chcete LEVNĚJŠÍ ubytování, DORUČUJEME UBYTOVÁNÍ ZDE: https://www.szds-oa.cz/…tml
Jedná se o nově zrekonstruovaný internát zdravotní školy v Rumburku za 350,- kč osoba/noc
Pokud budete potřebovat více infromací, rádi pomůžeme a poradíme. Zavolejete nám: 737 785 886

Jsme připraveni uskutečnit náš seminář na pozvání i v jiných částech naší krásné země, na vaše pozvání a nebo na vámi zvolený termín včetně všedních dnů, neváhejte zavolat, určitě se rádi domluvíme.

tel: 604 109 330

stromyazivot@seznam.cz

Fotografie mohou říci mnohé a každý seminář je jiný. Velká prožití provází krásná sdílení.