Úplně na samém začátku to byly právě dřevěné spony do vlasů, které nám pomohly vytvářet zcela novou životní cestu, na které jsme začal pracovat se dřevem a vyrábět naše výrobky. Současně s tím jsme poznávali přírodu a stromy mnohem více, než jsme byli zvyklí, což nám otevřelo úplně nový svět poznání, vnímání a prožitků. Do dnes jsou spony naším oblíbeným výrobkem a za tu dobu jsem jich vyrobil tísíce a tisíce. Mnoho žen po celém “ČESKOSLOVENSKU”, ale i ve světě nosí naše spony, které jim zdobí jejich vlasy a účesy. Velmi rádi se k nám vrací a stále si tak zvětšují svoji osobní sbírku sponek do vlasů z naší umělecké dílny.

Jejich tvary jsou vždy originální s ohledem na druh dřeva, jeho barvu, kresbu a tvořivou inspiraci. Jsou napuštěny kvalitními přírodními oleji zn. BIOFA, stejně jako všechny naše výrobky. Používáme velmi kavlitní francouzské skřipce, které jsou připevněny pomocí miniaturních šroubků.

Velikost skřipců:

  • 7cm – malá spona, spíše pro děti či jemné vlasy
  • 8cm – nejběžnější a nejpoužívanější velikost pro většinu vlasů
  • 9cm – pro hustší a velmi dlouhé vlasy

Cena jedné spony je 220 – 240,- Kč


Tyto fotografie sponek jsou pouze ilustrativní, ale můžeme vyrobit podobné. Vyberte si dle fotografií druh dřeva a tvar. Každá fotografie má vlevo své číslo (když ji rozkliknete) a potom už jen popište kterou. No a vše nám napište na: stromyazivot@seznam.cz

Pokud byste chtěli naše spony a dřívka prodávat ve svém obchůdku, rádi vám dodáme i náš otočný stojan.

 

S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné spony do vlasů vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz

Objednávkový formulář