Stromy a život – nabídka našich výrobků na festivalu Evolution – podzim 2022

Naše výrobky stále zlepšujeme a vytváříme nové. Na festivalu Evolution v Praze, jsme měli tu možnost představit vám část výrobků z naší produkce.
Letos jsme přivezli dvě novinky vlastně tři. Tou první jsou masážní hůlky na záda (škrabátka), energetické destičky (podtácky) na vodu a stojánky na mobilní telefony. Za zmíňku stojí i naše jedinečné energetické mandaly různých velikostí a tvarů. Samozřejmě u nás můžete nakoupit i mnoho dalších výrobků jako např. pevné a dlouhé obouváky na boty, dřevěné misky, příbory, obracečky, hřeneny, srdíčka, aromastojánky atd. Vše vyrábíme s uměleckým přístupem a proto je každý výrobek originální. Vysokou kvalitu a hladivost našich výrobků pocítíte každým dotekem i používáním. Tvoříme vždy s láskou ke stromům a k přírodě.

Stromy a život – nabídka dílničky pro děti CESTA STROMŮ

Dílničky jsou přizpůsobené pro různé věkové kategorie svou náročností i časově. Každý si odnese dřevěný dárek či vlastní výrobek. Dílnička má dvě části jednu vyprávěcí (o přírodě, o stromech i o lidech) a druhá část je pracovní – tvořící, kdy si děti mohou sami vyzkoušet na našich bruskách dovyrobit svůj výrobek. Většinou jsou to různé dřevěné přívěsky, spony do vlasů či dřevěné nožíky apod. Tyto dílničky jsou vhodné do škol i školek, na různé řemeslné akce, festivaly, výstavy, dětské tábory apod. Více najdete zde: https://www.stromyazivot.cz/dilnicky/

Stromy a život – nabídka našich výrobků

Jsme tu pro vás s našimi dřevěnými výrobky (hřebeny, lžíce, mandaly, spony, knížečky, aromastojánky atd..), které nabízíme do vašich prodejen, informačních center, recepcí či specializovaných prodejen s výjimečnými dárky ze dřeva a pod. K našim výrobků dodáváme také stojany otočné i statické pro podporu našeho prodeje. Stojany dokážeme vyrobit na míru dle možností a velikosti vaší prodejny. Stojany zapůjčujeme po dobu prodeje a spolupráce. Samozřejmě nabízíme velkoobchodní slevy dle domluvy. neváhejte a napište nám, rádi se domluvíme.

Stromy a život – video – pozvánka

Jsme tu pro vás s našimi dřevěnými výrobky (hřebeny, lžíce, spony, knížečky, aromastojánky atd..), prožitkovým seminářem CESTA STROMŮ, který rozšíří vaše vnímání života a přírody, dílničkama pro děti, kde se dotknou řemesla, ale také divadelním představením „NITKAŘ aneb Světlé nitky nad námi“, které přivádí Světlé nitky naděje a zázraků do našich životů. Více najdte na našich stránkách www.stromyazivot.cz v kategori O NÁS

Řemeslná dílnička pro děti

Zde můžete spatřit malou ukázku, jak probíhá naše řemeslná dílnička CESTA STROMŮ pro děti, kdy se začíná úvodním slovem a vyprávěním o stromech. Následně přecházejí k našim bruskám a prožívají skutečné vyrábění a broušení se dřevem. V této Montessori škole byl i AN překlad s ohledem na zahraniční děti. Vzdělávání hrou a dotekem či skutěčným prožitkem, je vždy silné a velké poznání, které může hodně inspirovat.
RÁDI PŘIJEDEME I K VÁM – napište nám: stromyazivot@seznam.cz

Údržba dřevěných příborů

Pokud si nevíte rady, jak ošetřit váš dřevěný příbor, podívejte se na toto video, kde najdete návod, jak na to.

Naše další videa

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků

Budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první,
navíc dostávat nové informace o našich aktivitách,
seminářích,  prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových videích, článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Do této krásné krajiny vás srdečně zveme na naše prožitkové semináře