Zkušenosti a názory

Reference a reakce na naše výrobky

Jelikož si uvědomujeme, že výběr z našich výrobků může být pro někoho z vás nesnadný úkol, požádali jsme naše stálé zákazníky o jejich názory a zkušenosti s našimi výrobky. Věříme, že vám to pomůže při výběru
i k důvěře a odhodlání.

Miluju dřevěné příbory, ale když jsem objevila výrobky manželů Křížových, tak jsem měla pocit, že jsem někde v pohádce. Jsou jiné, protože z nich cítíte lásku, radost a pro mě mají ještě i navíc duši. Od té doby, co jím jejich dřevěnými příbory, tak jsem si zvědomila ještě více požitek z každého sousta a pokrmu. Dále vlastním i dřevěný hřeben, rozčesávání vlasů je pro mě od té doby každodenním rituálem, který si naprosto užívám. Neměnila bych a děkuji za to, že tvoříte něco, co má hluboký smysl a propojuje a spojuje nás opět s přírodou 🙂 Příbory, hřebeny a další jejch výrobky jsou i skvělými dárky, které obdarovanému otevřou naprosto nový svět chutí, prožitků i požitků.
Zuzana Lužná – http://loveofraw.cz/

Krásný den, Karle,
chtěla bych Vám napsat mou recenzi na Vaše výrobky. Děkuji moc za Vaše příbory. Už jinými nejím. Jsou úžasné, příjemné na dotyk, přímo lákají k tomu, aby s nimi člověk jedl. Jde z nich cítit, jak jsou nabité láskou a energií a jídlo z nich chutná tak nějak jinak – chutněji. Člověk nespěchá a více si jídlo vychutnává :-)
Moc děkuji za Vaši práci.
Eva, Brno

První dřevěný hřeben jsem zakoupila od pana Kříže asi před čtyřmi lety. Krátce po té jsem si pořídila druhý. Jeden nosím v kabele a jeden mám na česání doma. Jiné hřebeny již nepoužívám. Žádné se s nimi nemůžou rovnat. Dřevěný hřeben vlasy netrhá, vlasy neelektrizují. Pokud hřeben neztratíte, je to trvalá investice. Hřeben jsem zakoupila i své dceři.
Jana z Českých Budějovic

“ Výrobky pana Kříže  – sponky do vlasů a hřebeny – využívám již mnoho let. Oslovují mne kvalitou zpracování, ale hlavně energií, kterou v tomto světě, kde vládne umělá hmota, vnášejí do mého života. Oceňuji, s jakým citem je u každého výrobku podtržena jeho přirozená krása – kresba dřeva. Na hřebenech je příjemné, že vlasy při jejich použití neelektrizují a hřeben provádí příjemnou masáž pokožky hlavy bez jakéhokoli škrábnutí.“
Hana z Prahy

Dobrý den Křížovi,
Já osobně musím říci, že stejně jak pozitivní jste Vy, tak i na mě působní česání s vaším hřebenem. Stále jej používám a jsem více než spokojená.
Doporučuji každému .
Kamila Anýžová
Vedoucí manažer veletrhu
KREATIVITA-HOBBY
23.-25. května 2014
Výstaviště Praha – Holešovice

DOBRÝ DEN PANE KŘÍŽ,
S RUČNĚ VYROBENÝMI VÝROBKY OD PANA KŘÍŽE, JSEM SPOKOJENÁ. MÁM DŘEVĚNÝ HŘEBEN A KŘÍŽE. S HŘEBENEM SE DOBŘE ČEŠOU VLASY
A VYZAŘUJE Z NĚJ PŘÍJEMNÁ ENERGIE A NA POHLED JE ORIGINÁLNÍ A PEVNÝ. ROVNORAMENNÉ KŘÍŽE,MÁM JICH VÍCE, JSOU ZAVĚŠENÉ V MÍSTNOSTECH,KDE PŮSOBÍ HARMONICKY DO PROSTORU, PROTOŽE JSOU VYROBENY S LÁSKOU OD PANA KŘÍŽE,TAK JSOU I LÉČIVÉ, PŘEDEVŠÍM NA PARTNERSKÉ VZTAHY. DŘEVĚNÉ VÝROBKY PANA KŘÍŽE JSOU OBOHACENÍM DOMOVA.
S POZDRAVEM .
BRONISLAVA U ZLÍNA.

Dobrý sluníčkový den, milí Křížovi.
Váš nádherný hřeben mi dělá radost pokaždé, když se na něho jenom podívám. Je moc příjemné, vzít ho do ruky a pokud není poblíž ten, který mě hladí, tak to za něho udělá. Taky se s ním češu! I když mám ráda svoji kadeřnici, po jejímž ostříhání se vlastně ani česat nemusím. Jenom zatřesu hlavou a vlasy proberu prsty. Ale, od té doby, co mám doma váš krásný příjemný hřeben, se češu ráda. Moje neteř má velice jemné rovné husté vlasy a říká, že je to první dřevěný hřeben, se kterým se jí dobře a příjemně češe. Taky jsem tehdy před Vánocemi byla šťastná, že jsem díky vám našla vhodné a neokoukané dárky pro své blízké.
Tak ještě jednou díky.
Lenka z Dobrušky

Každý nádherně opracovaný kousek dřeva, ať jako součást spony,
hřeben, příbor nebo kousek dřívka do ruky z dílny Karla Kříže
hladí po těle i po duši.
Jde jen o jedno – vyzkoušet a procítit to. Doporučuji.
Jana z Liberce

Hřeben dřevěný… ručně tvořený… je jiný než „běžný“…
rozdíl vnímatelný… ve vlasech jemné vlnky,
vlny… dotek dřeva… dotek přírody…
též k pokožce příjemný.
Veronika – Beskydy

Hřebeny jsem objednávala pro naše zákazníky a jeden z nich věnovala i dceři jako výjimečný dárek. Hřeben jí velice vyhovuje, bez něj se doslova nehne ani na krok. Přestaly jí „elektrizovat“ vlasy, má pocit, že i zhoustly. Kromě toho jí hřeben příjemný i tvarově, krásně se drží v ruce, dotýkáte se přírody..-.
Eva Drašnarová Třinec

„Jemné věci ze dřeva od pana Kříže mi jsou hlavně milé. Smím jít s krásou, mohu se jich dotýkat a být blíže přírodnímu světu, kde tuším pomoci a vím o nich. Proto jsem darovala hřeben ze dvou druhů dřev jako svatební dar, kdy mě hřeje, že tím se přibližuji tomu, dát té ženě a muži do budoucnosti to nejlepší.
Ilona Máslová, Vrchlabí“

Dobrý den.
S Vašim hřebenem jsem byl velice spokojen, takže zde je má reference: „Hřeben jsem zakoupil své přítelkyni na Naše výročí. Nemohl jsem se dívat na to, jak si své krásné dlouhé vlasy češe obyčejným plastovým. Nechal jsem na něj vygravírovat na památku její jméno a byla z něho naprosto unešená! Krásny a originální dárek, který vydrží dlouho a ke každé krásné ženě určitě patří.“
Lukáš z Opavy.

Už delší dobu si češu vlasy jen dřevěnými hřebeny, ale vždy se mi hřeben polámal. Dřevěné hřebeny od výrobců „Stromy a život“ jsou nejen velmi kvalitní, ale je to i umělecké dílo. Koupila jsem si dva, jeden s rukojetí a jeden bez. Oba jsou praktické a i velmi pěkně provedené (a i když mi spadly na zem, nepolámaly se!!!) 🙂
Kateřina, Praha
Ještě jednou za hřebeny moc děkuji, jsem opravdu spokojená 🙂

Dobrý den milý Křížovi,
„Hřeben, který jste krásně uhladil z dubu a jalovce má duši a je příjemné ho používat.“ Ovšem první věta, která mě napadla byla:
„Po pravidelném česání vaším hřebenem, již nemám vlasy suché, ani mastné „
Pepa ze Suchomast, okr. Beroun

 

Ručně vyrobený hřeben ze dřeva – dárek s duší …
(Irena dala Pepovi hřeben jako vánoční dárek)
Děkujeme a ať se vám daří.
S upřímným pozdravem
Irena

Je to výjimečný a originální dárek pro výjimečného člověka.
Takové umělecké dílko s praktickým využitím Hřeben,
který není určen, jen pro víly a skřítky, ale pro lidi,
co mají rádi krásné věci vyrobené s láskou a péčí. Já mohu jen doporučit.
Marcela z Rumburka

Dobrý den Karle, moje reference:
Jsem nadšenou příznivkyní dřevěných hřebenů, jsou velmi osobní a živé. Vaše hřebeny mam moc ráda, skvěle se mi s nimi češe, dělají dobře i mým vlasům, skvěle se drží v ruce a jsou krásné. Oceňuji tu precizní ruční práci a krásu, spojení různých dřev z nichž si mohu vybrat ten pro mne. A navíc je to osvědčený krásný dárek, který vždycky potěšil. Mám ráda jabloňový hřeben. A taky bylo fajn si moci jeden hřeben spoluvyrobit. Najednou je to ještě více osobní vztah.
Lenka Papadakisova, Praha

Milí přátelé,
ráda přispěji pro Vaši uměleckou dílnu:
S výrobky umělecké dílny „Stromy a život“ mám ty nejlepší zkušenosti. Jsou nejen praktické pro každodenní používání, ale i nevšedně krásné a příjemné na dotyk. Jejich kouzlo mne provází den co den. Velmi jsem si oblíbila hřebeny a spony. Nikdy jsem se nečesala něčím tak příjemným, jako těmito, ze dřeva vyrobenými a umělecky zdobenými hřebeny. Nosím si jeden i v kabelce. Spony můj účes i oděv doplňují tvarem, barvou i krásou. Když chci někoho obdarovat, nakupuji právě zde.
Marianna V. z Jesence na Moravě

PS:
Jednou jsem obdarovala hřebenem jednu přítelkyni ale dříve, než jsem jí hřeben zabalila, vetřela jsem do něj éterický olej ze smrku. Voněl, jako bych ho přinesla právě čerstvě vyrobený z lesa. Když jsem jej předala, nemýlila jsem se. Paní byla nezvyklým dárkem překvapena a hned si k němu také čichla, také i její dcerky a pak spokojeně dárek pochválila, jako-by to bylo nyní teprve „ono“. Inu čich nejrychleji vyhodnocuje, co mu jde pod nos.

Dobrý den, pane Kříži,
tady je moje zkušenost s Vašimi výrobky, snad není pozdě.
Jsem opravdu moc ráda, že jsem náhodou na internetu narazila na výrobky pana Kříže. Příteli jsem pořídila třešňový příbor, který si velmi oblíbil a používá ho prakticky denně. Je to opravdu originální a očividně s láskou dělaná práce. Dále mám dva dřevěné přívěsky pro nás oba, které jsou na mé přání vyrobeny ze stejného stromu. Velká spokojenost, vřele doporučuji.
Lenka z Havlíčkova Brodu


Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Chcete navštívit náš seminář, divadlo či nás potkat na jiné akci?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.
Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz