Naše snažení pomáhat naší zemi a inspirovat k novým výhledům a myšlenkám, které mají směřovat k dobru a k pravdě nás postupně přivedlo k projektu ČESKÉ KONFERENCE, se kterou spolupracujeme do dnes a následně ke spolupráci v novém internetovém rádiu BOHEMIA, které se snaží svými pořady přinášet nový pohled na svět kolem nás. V hledání cest kudy a jak dál a také přinášet duchovní rozhled, který člověku dává velkou sílu i naději, že lidský život v sobě nese mnohem více, jen to probudit a žít.

Můžete nás poslouchat ve středečním pořadu „Vysílání ČESKÉ KONFERENCE“, které přináší zajímavé a důležité informace, podnětné názory, nadějné výhledy a tvůrčí inspirace k důležité proměně v naší společnosti. Vždy máme nové hosty z různých oborů naší společnosti a též krasné inspirativní texty k zamyšlení.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť v pořadu “Vysílání České Konference” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém Rádiu BOHEMIAwww.radiobohemia.cz

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“

Internetové rádio Bohemia

Internetové vysílání České Konference na rádiu BOHEMIA   www.radiobohemia.cz

Další informace najdete také na stránkách České Konference – www.ceska-konference.cz