Naše výroba zahrnuje též dřevěné prodejní a prezentační stojany různého druhu na pohlednice, mapy, brožury apod. Jedná se především o stojany do informačních a prezentačních center na propagační materiály či naše výrobky. Tyto stojany jsou otočné, čtyřboké a mohou být malé ( výška cca. 60 cm) přímo na prodejní pult nebo velké ( výška cca. 180cm) do prostoru. Vždy se snažíme vyjít vstříc požadavkům a potřebám zákazníka.

  • celková výška je cca. 60 nebo 180 cm
  • šíře otočného hranolu je cca. 14 na 14 cm
  • podstavec může být na kolečkách (u velkých stojanů)
  • orientační cena 3660,- až 9360,- Kč dle velikosti a provedení
  • doba dodání je do třech týdnů

Umíme vyrobit i různé atipické dřevěné stojany na aromaoleje, čaje, přírodní kosmetiku apod. Tyto dřevěné stojany mohou být různých velikostí, tvarů, ale i rozkládací pro potřebu prezentací na výstavách a festivalech. K výrobě používáme překližku (buk, bříza, borovice) či smrkové dřevo. Cena se odvíji od požadavků zákazníka, dle zpracování i velikosti.

Také na naše dřevěné příbory, lžíce, hřebny a spony vyrábíme stojánky, které mohou být vystavené doma , ale též na prodejním pultě ve vaší prodejně. Velikost je různá, dle počtu vystavených kusů. Může být na výšku i na šířku a také s možností připevnění na zeď.

Stává se, že vyrábíme i docela atipické výrobky pro potřebu různých firem. Zde můžete vidět dřevěné prkénko na jídelní lístek, které jsme vyráběli pro jednu restauraci v Mladé Boleslavi. Pro firmu NATURA GREŠÍK jsme vyráběli speciální stojánek na skleněné dózy na čaj a bylinky. Pokud máte nějakou svou vlastní představu o něčem podobném, zkuste nás oslovit a pokusíme se vám vyjít vstříc.

Napište nám na stromyazivot@seznam.cz, nebo volejte na: 604 109 330

S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné stojany vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar (dle domluvy), odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz