Kdo jsme?

Jsme malá rodinná firma ze severu naší krásné země, která se zabývá uměleckým zpracováním dřeva více než 17 let. Především jeho speciálním broušením a leštěním, což dává našim výrobkům výjimečnou hladkost a jemnost. Naše výrobky jsou jedinečné ve svém zpracování, kvalitě a kombinaci dřev. Navíc svými originálními tvary dostávají harmonickou ladnost, eleganci a velmi příjemné držení v ruce. Každý výrobek je pečlivě opracován s láskou k přírodě, ke stromům a k životu. Jejich úžasnou, harmonickou i blahodárnou energii pocítíte v každé chvíli při každodenním používání, ale i pouhý pohled na ně vás potěší a zahřeje.

O nás

Mnoho ročních období prožili jsme spolu a z toho více než půlka, se stala naší CESTOU STROMŮ.
Cestou, na které jsme začali více poznávat přírodu, stromy i sami sebe v hlubších a širších souvislostech celého vesmíru a stvoření.

Na této naší společné a doslova dobrodružné cestě se snažíme tvořit a inspirovat lidi kolem nás, že žít se dá tolika krásnými způsoby, které přináší do života důležitá poznání o smyslu života, proč tu jsme a kam kráčíme. Chceme do budoucích času přenést to dobré a přinášet do dnešních dnů naději, důvěru, a lásku.

Karel a Irena Křížovi

Díváme se do krajiny a pozorujeme, jak se celá příroda stále více měni. Je zřejmé, že přichází velká proměna a to nejenom v přírodě, ale i v našem lidském poznání a uvědomění, které nás vede k duchovnímu probuzení. Staré formy nefungují a vše musí být nové. Avšak věříme, že život je v našich rukou a především v našich myšlenkách a činech, které mají směřovat k dobru a k pravdě. V naší krásné zemi je mnoho skvělých a šikovných lidí, kteří se snaží měnit tuto zem k lepšímu s tím, co mají, tam, kde jsou. Není to vždy snadné, mnohdy to chce velkou odvahu i důvěru a právě proto je důležitá inspirace a spolupráce, vzájemná podpora a třeba i pouhé, ale vřelé doporučení. To vše pomáhá vždy a všude. Není všem dnům konec a pokud budeme naslouchat svému citu a třeba i stromům, najdeme tu správnou cestu do budouCtnosti.

Čím se zabýváme a co nás baví

UMĚLECKÉ ZPRACOVÁNÍ DŘEVA
UMĚLECKÉ ZPRACOVÁNÍ DŘEVADřevo výroba
Dřevěné hřebeny, příbory, lžíce, spony do vlasů, masážní dřívka, aroma stojánky, flakony, dřevěná srdíčka, dřevěné knížečky, dřevěné kříže, prodejný stojany, …
PROŽITKOVÉ SEMINÁŘE
PROŽITKOVÉ SEMINÁŘECESTA STROMŮ
Pořádáme vzdělávací a prožitkové semináře CESTA STROMŮ, kde předáváme zkušenosti a poznání ze světa přírody a výroby našich dřevěných výrobků.
DIVADLO
DIVADLOSvětlé nitky nad námi
Naše životní cesta je plná dobrodružstí. Rádi lidem předáváme prožitky a poznání, které přináší radost, naději a inspiraci. Ať už skrze divadlo, přednášku, Cestu stromů, či obrazem nebo zvukem.
Tajemství
Tajemstvía síla slova
Náš mateřský jazyk je velký dar a klíč k velkému tajemství. Slovastrom je jeho součástí, které můžete s námi odemknout na objevitelské cestě do budouCtnosti.

Důvěra

Naděje

Láska

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Chcete navštívit náš seminář, divadlo či nás potkat na jiné akci?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech. Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz

Na CESTĚ STROMŮ můžete nalézt sebe sama, svojí vlastní cestu, nalézt tvůrčí inspiraci i odpovědi na otázky, které vám pomohou prožívat klid a mír v duši, radost a štěstí v srdci,
i nové cesty kudy a jak dál.
Zveme vás srdečně.

Karel a Irena Křížovi

Naše hřebeny rozezní vaše vlasy jako struny na hudebním nástroji.

Krása, výjimečnost, ladnost, kvalita a ruční práce s láskou to jsou naše dřevěné výrobky.

Od Karla a Ireny

Jsme malá rodinná firma, která se zabývá uměleckým zpracováním dřeva více než patnáct let. Především jeho speciálním broušením a leštěním, což dává našim výrobkům sametovou hladkost a jemnost. Naše výrobky jsou jedinečné ve svém zpracování, kvalitě a kombinaci dřev. Navíc svými originálními tvary dostávají výjimečnou ladnost, eleganci a velmi příjemné držení v ruce. Každý výrobek je pečlivě opracován s láskou k přírodě, ke stromům a k životu. Jejich úžasnou, harmonickou i blahodárnou energii pocítíte v každé chvíli při každodenním používání, ale i pouhý pohled na ně vás potěší a zahřeje.