Dřevěná masážní dřívka byla naším druhým výrobkem hned po sponách do vlasů. Vznikala z odřezků, které nám při výrobě sponek zbyly. Bylo nám líto tyto kousky krásného dřeva vyhodit a tak přišla na svět ve svých nesčetných tvarech, velikostech a výběru dřev. Jsou velice příjemná na dotek a když si s nimi hrajete v ruce a mačkáte je, stimulují reflexní body na dlaních, čímž oživují energetické proudění našich meridiánů.

Současně s těmito masážními dřívky vznikaly i klíčenky na kroužku, které jsou ještě z menších kousků dřeva (odřezků), které vznikají při naší výrobě. Snažíme se vždy, zužitkovat každý kousek dřeva a zvýraznit jeho krásu v našich výrobcích. Byli byste překvapeni, kolik se toho dá vyrobit z jedné suché větve stromu. Opravdu se dá s jistotou říci, že stromy s našimi výrobky a v těchto výrobcích žíjí dál po mnoho let.


Cena jednoho masážního dřívka je 185,- Kč


Objednat si je můžet zde.

S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou masážní dřívka vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz