Dřevěné lžíce a příbory umíme více než dobře. Jsme jedineční ve zpracování, tvarech i kvalitě. A každá nová kolekce s sebou přináší proměny ročních období v různých barvách dřeva stromů i tvarech našich dřevěných příborů a lžic. Kejich sametovost, jemnost, ladnost a elegance vás překvapí společně s pevností a kvalitou, která je protkaná láskou ke dřevu, stromům a k přírodě. Jíst s našimi příbory jídlo, které chutná je zážitek. Dopřejte si více přírody a spojení se stromy s našimi výrobky a váš život dostane další rozměr.


Cena lžíce je 295 -320,- Kč vč. lát. pouzdra, cena příboru (lžíce, vidlička a nůž) je 740,- Kč, cena jogurt. lžíce 265,-Kč, lžícovidlička – 460,-


S ohledem na stálou aktuální výrobu a prodej našich výrobků mohou být některé fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou naše výrobky vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy velkou kvalitu, svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva a jedinečné zpracování. Mohou být jen podobné.
Všechny naše výrobky jsou ošetřeny velice kvalitními a přírodními oleji BIOFA, které jsou protialergické, bez kobaltu a splňují vysoké nároky vůči přírodě a její ochraně.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Do objednávky napište název kolekce, číslo fotografie (v levém rohu) nebo jen název výrobku, barvu a druh dřeva. Pokud si nevíte rady s objednávkou volejte na 737 785 886 nebo napište na: stromyazivot@seznam.cz
Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme naše výrobky poslat.

Objednávkový formulář