Velká mandala stromokruhu záření – březen 2020

Jsou situace, které opravdu dokáží zasáhnout život tak silně, že se nestačíme divit. Tak či onak neztrácet víru a naději je stále důležitější pro nás všechny. V naší dílně stále pracujeme a máme pro vás tuto VELKOU MANDALU STROMOKRUHU ZÁŘENÍ, která je vskutku výjimečná. Má v sobě rovnoramenný kříž Světla a Pravdy, který nás vede k duchovnímu probuzení. Dřevěné mandaly stromokruhu záření nás baví stále více, ale přiznám se, že jejich výroba a ladění je náročná a velmi citlivá práce. Avšak výseledek za to vždy stojí. Jejich energie je tak krásná, harmonizační a sklidňující, že člověk má stálou potřebu se jich dotýkat a hladit je. Není víjimkou, že slzy dojetí přicházejí záhy. Každá mandala STROMOKRUHU ZÁŘENÍ z naší dílny je originální, protknutá naším životním snažením a úsilím, má svůj příběh stromů i samotného zrodu, což je vždy jiné a výjimečné pro každého, kdo si u nás MANDALU STROMOKRUHU ZÁŘENÍ objedná. Každou MANDALU STROMOKRUHU ZÁŘENÍ můžete nabíjet dalším úplňkem, ale i jemnými slunečními paprsky svítání. Můžete ji vzít s sebou do lesa, aby se mohla opět spojit se živými stromy a posílit její záření. Velikost základní mandaly je cca 45 cm.


Cenu originální mandaly STROMOKRUHU ZÁŘENÍ sdělujeme na vyžádání.

Kombinace dřev i tvarů a velikosti se mohou lišit dle přání. Nejmenší cca 33 cm (3690,-), velikost cca. 43 cm (19tis.). Ty větší mandaly od 60 cm do 105 cm průměru řárově několik desítek tis. Ceny se odvíjejí od počtu segmentů, velikosti mandaly a náročnosti zpracování. Máte-li zájem si tuto dřevěnou krásu u nás koupit, napište nám do objednávkového formuláře ve spodní části této stránky, nebo mailu: stromyazivot@seznam.cz a nebo zavolejte 737 785 886 rádi vám pomůžeme s objednávkou i výběrem.


Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Pošlete nám svůj email a staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků. Budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Do objednávky napište název kolekce, číslo fotografie (v levém rohu) nebo jen název výrobku, barvu a druh dřeva. Pokud si nevíte rady s objednávkou volejte na 737 785 886 nebo napište na: stromyazivot@seznam.cz
Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme naše výrobky poslat.

Objednávkový formulář

  2023-06-08T18:07:58+02:00

  Sdílejte tento příspěvek na sociální síti!

  Připravujeme

  Chystáme pro vás něco zcela výjimečného.

  Více bude brzy zde …

   

  Contact Info

  Karel Kříž

  Mobilní telefon: 604 109 330

  Přejít nahoru