Krásný den přejeme Vám všem,
předem velmi děkujeme za Váš zájem o naší novinku, která je ve skutečnosti ještě krásnější. Pouhý dotek a pohlazení je tak krásná a silná energie, že na výstavě v b Evolution v březnu 2019, kde jsme ji poprvé prezentovali, přiváděla lidi k slzám a k dojetí. Její silná a jedinečná energie přináší do všech prostor, kde bude dále žít a zářit,  velkou harmonii a posilu. (Obytné mistnosti, kanceláře, ordinace, čekárny, společenské prostory, ale i na dveřích apod…)
Každá mandala STROMOKRUHU ZÁŘENÍ z naší dílny je protknutá naším životním snažením a úsilím, má svůj příběh stromů i samotného zrodu, což je vždy jiné a výjimečné pro každého, kdo si u nás MANDALU STROMOKRUHU ZÁŘENÍ  objedná. Navíc můžeme do mandaly zakomponovat stromy, dle datumu narození + posvátné stromy, stromy s výjimečným příběhem i energetickou silou, což se v tomto prvním případě již stalo a je to opravdu znát. Mandala může být i jednodruhová či z různého počtu a výběru dřev se zaměřením a vyzdvyžením určitých vlastností stromů a jejich energií pro místo, kde má působit a pomáhat.
Každou MANDALU STROMOKRUHU ZÁŘENÍ můžete nabíjet dalším úplňkem, ale i jemnými slunečními paprsky svítání. Můžete ji vzít s sebou do lesa, aby se mohla opět spojit se živými stromy a posílit její záření. Mandaly jsou ošetřeny velmi kvalitními přírodními oleji. Samozřejmě ji též po čase můžete znovu naolejovat a jistě se dá přidat i dobře zvolený aromaolej, který navíc provoní vzduch v místnosti, kde bude působit.
Stromy jsou život a bez nich nemůžeme žít. Pro dobu, která právě přichází, budeme potřebovat stále více jejich sílu, ochranu a vliv. Jsme velmi naplněni radostí, že se nám podařilo vložit sílu života stromů i do tohoto našeho výjimečného výrobku, který bude žít a působit i dál všude tam, kam bude přicházet.
Tato mandala v sobě nese tyto druhy stromů: Švestku, ořech královský, lípu, dub, borovici, jasan, jilm, třešeň, modřín a tis.

Cenu originální mandaly STROMOKRUHU ZÁŘENÍ sdělujeme na vyžádání.Každá mandala je jiná dle inspirací z přírody i ze života. Kterou si vyberete?Máme pro vás též menší mandalu,

která může být jako poznávací stavebnice pro děti nebo menší zářič s možností na zavěšení na stěnu, dveře či pomocí magnetů na ledničku, jako je tomu v tomto případě. Cena tohoto menšího provedení je dle velikosti a zpracování i vašich přání. (od 9000,-) Tato menší mandala – STROMOKRUHU ZÁŘENÍ může mít i svou přepravní krabičku ze dřeva. Na obrázku vidíte průměr cca. 26 cm – 30 cm

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Pošlete nám svůj email a staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků. Budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Do objednávky napište název kolekce, číslo fotografie (v levém rohu) nebo jen název výrobku, barvu a druh dřeva. Pokud si nevíte rady s objednávkou volejte na 737 785 886 nebo napište na: stromyazivot@seznam.cz
Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme naše výrobky poslat.

Objednávkový formulář