Hruškové dřevěné lžíce jsou v naší nabídce opravdu výjimečné, jelikož takto krásnou a starou hrušku jsme již dlouho neměli. Její dřevo je velmi vyzrálé, tvrdé, má krásnou hnědou barvu, pevné vlákno a jemnou strukturu dřeva, což je znát po vybroušení a vyleštění. Její hladkost je až mramorová. Svou hladkost si uchovává i po dlouhodobém používání. Možná si říkáte, že hruškových stromů je přece dost, ale věřte mi, takovýchto jen velmi málo. Měla přes 80 let a více než 70 cm v průměru. Takovéto dřevo neni běžně k dostání, proto výrobky z této hrušky z jižní Moravy budou vždy jedinečné. Neváhejte, dokud ji ještě máme.


Cena lžíce je 320,- Kč vč. látkového pouzdra na cesty


Vyberte si tvar dle fotografií nebo nám pošlete vybranou fotografii do mailu s popisem, která se vám líbí. Pokud si nebudet vědět rady, volejte 604 109 330.

S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné lžíce vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz

Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme naše výrobky poslat.