Dřevěné lžíce a lžičky jsou v naší výrobě stále aktuálnější, což souvisí se stále větším zájmem o zdravou výživu, zdravé bydlení a zdravý život. Každá lžíce je originální svou barvou i kresbou dřeva. Ani tvary nejsou zcela stejné a poznáte to hlavně jejich držením v ruce. Každá rukojeť má své drobné tvarové odlišnosti, které se projevují při jejich držení a používání. Jsou elegantní, jemné a přitom pevné. Nesou v sobě i velký kus uměleckého cítění a ztvárnění. Jíst s ními, je zcela jedinečný zážitek a pokud je pro vás jídlo více, než zaplnit žaludek, tak s těmito lžicemi či našimi příbory a především zdravým jídlem to bude obřad. Dopřejte svému životu více zdravý a přírody, vaše tělo to pozná a také to pocítíte.


Cena jedné velké lžíce vč. látkového pouzdra na cesty je 290,- Kč (malá 260,-)


Vyberte si tvar dle fotografií nebo nám pošlete vybranou fotografii do mailu s popisem, která se vám líbí.  Vybírejte podle druhu dřeva, tvaru i velikosti, potom nám vše napište na do mailu: stromyazivot@seznam.cz  Pokud si nebudete vědět rady, volejte 604 109 330.

S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné lžíce a lžičky vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz

Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme naše výrobky poslat.