Naše nová životní cesta měla vlastně tři začátky jeden v house clubu, kde jsem hrál jako DJ, jeden u rodičů mé ženy na zahradě a jeden v našem bytě v paneláku. Vše to bylo jako nečekaný, napínavý, dobrodružný až zázračný příběh, který nám přinesl prožitek, že naše životní cesty mohou mít různá rozcestí, kdy cítíte, že chcete jít a žít jinak, než doposud. Kdy prožíváte, že naše životy jsou vzácné a mají mnohem větší důvod a smysl, než si často dokážeme představit, že náš život osobní, pracovní, rodinný, s přáteli, s našimi koníčky a zájmy, s přírodou a celým vesmírem by měl být v jediném souznění a harmonii, která vyjadřuje Vás (Nás) – naše sny a přání, naši lásku, víru a naději.

A když tento příběh o naší práci a výrobcích teď hodně přeskočíme, dostáváme se do bodu, kdy jsem začal pracovat se dřevem s velkou podporou a důvěrou mojí ženy.

  

Jako první přišly na svět spony do vlasů, potom masážní dřívka, následovaly aromastojánky, dřevěné knížečky, po delším čase dřevěné hřebeny (tak to byl příběh) a dostáváme se až ke lžicím a dřevěným příborům.  Mezi tím jsem začal vyrábět otočné stojany na naše výrobky, pohlednice, mapy, knihy apod. Do toho se ještě přidaly stojany na čaje, aromaoleje, a různé kosmetické výrobky. (Spolupráce s firmou Nobilis Tilia, Valdemarem Grešíkem a dalšími…)

Dá se říci, že mnohé z našich výrobků vznikaly doslova za pomocí snů, kdy ke mne přicházely pracovní postupy, návody a inspirace. Tak či onak všechny naše výrobky spojuje toto naše motto:

„Vytváříme obyčejné věci nadobyčejně dobře, jelikož se naší prací dotýkáme životů druhých.“

 

„Naše výrobky jsou jedinečné ve svém kvalitním zpracování a kombinací dřev. Jejich sametová hladkost a jemnost potěší každý dotek. Navíc svými tvary dostávají výjimečnou ladnost a eleganci, která umocňuje jejich úžasnou blahodárnou energii, kterou pocítíte při každodenním používání.“ Jsou velice pečlivě a kvalitně vyráběny v oblasti Českého Švýcarska z českého dřeva našich krásných stromů a napuštěny zcela přírodními oleji zn. Biofa.