Velmi výjimečné hřebny z hruškového dřeva jsou velkou novinkou v naší nabídce. Možná si říkáte, že přece hruškového dřeva musí být všude dost, to je sice možné, ale věřte, že tato hruška z jižní Moravy je něco jedinečného. je stará více než 80 let, což dává dřevu velkou vyzrálost, krásnou barvu a pevnost. Její dřevo po vyleštění je úžasně hladké skoro až mramorově hladké a teplé. Vyzařuje silnou energii, kterou pocítíte. Každý její letokruh by mohl vyprávět, co vše se zde odehrálo a v našich výrobcích bude žít ještě po mnoho a mnoho let.

Nemáme tohoto dřeva mnoho, proto je vzácnější a jestli se vám líbí, neváhejte. Budete mile překvapeni tou krásou a jemností.


Cena za hruškový hřeben je 690,- Kč včetně dárkové krabičky a látkového pouzdraS ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné hřebeny s rukojetí vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz

Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme naše výrobky poslat.