Mám rád podzim, který je plný barev, svěžesti a vůní spadaných listů. Stromy se tak s námi krásně loučí a je to jedna velká oslava života, přicházejících konců, ale i začátků. Vždy mne to velmi inspiruje, což se snažím dát i do své práce.
Podzimní kolekce hřebenů s rukojetí se vydařila a přináší další krásné tvary i kombinace dřev, které vznikají v naší malé umělecké dílně. Každý má svůj jedinečný originální tvar i výběr druhů dřeva. Krásně se drží v ruce, česání s nimi je opravdový zážitek pro vlasy i pro pokožku hlavy. Dopřejte svým vlasům více. Pokud si nestihnete vybrat hned, může se stát, že už bude tato kolekce vyprodaná. Avšak moc rádi vám vyrobíme podobný, stačí, když si vyberete tvar a kombinaci dřev dle fotografií, opíšete číslo fotografií a pošlete nám je na tento email: stromyazivot@seznam.cz
Pokud si nebudete jisti, můžete přiložit i samostatnou fotku do emailu.
Každý hřeben je originální a je zabalen do dárkové krabičky včetně látkového pouzdra na cesty. S našimi hřebeny se vaše vlasy nadechnou a ožijou krásnou energií stromů. Zažijete doslova ŽIVÉ ČESÁNÍ. Pokud váháte podívejte se na reakce našich zákazníků zde.


Cena hřebenu vč. dárkové krabičky a látkového pouzdra je 630 až 690,- Kč


S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné hřebeny s rukojetí vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz

Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme naše výrobky poslat.