Dřevěné lžíce na boty (nazouváky, obouváky) jsou další novinkou v nabídce dřevěných výrobků pro každý den. Kolik už jsme každý z nás vyhodil prasklích plastových lžic na boty (obouváků, nazouváků)?? S těmi našimi si příroda hravě poradí a ani trochu ji neuškodí, ale nebojte se ty naše dřevěné vás spíše přežijou. Mají jedinečnou kvalitu a výjimečné zpracování. Budou vám krásně sloužit, ale i haronicky doplňovat vaše domovy. Při každém nazouvání se tak dotknete stromu, krásného dřeva s velkou energií přírody. Každá je originální, krásně se drží, skvěle padnou do ruky i na patu i do vaší boty. Jejich délka je cca 75 – 85 cm, ale mohou být i delší či kratší, dle vašeho přání. Vyrábíme je z různých dřev našich stromů – jilm, akát, dub, jasan, javor, buk, třešeň.


Cena originální dřevěné lžíce na boty je 790,- až 940,- dle velikosti

Vyberte si svou dřevěnou lžíci na boty (nazouvák) dle fotografií, které mají v levém rohu své číslo, nebo nám pošlete vybranou fotografii do mailu s popisem, který hřeben se vám líbí. Upozorňujeme, že každá je originální a pokud už bude prodaná, můžeme vám vyrobit pouze podobnou. Vybírejte citem, podle druhu dřeva či tvaru, potom nám vše napište do mailu: stromyazivot@seznam.cz Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme vaší objednávku poslat. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte nám na tel. 604 109 330.

S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné hřebeny s rukojetí vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.
Všechny naše výrobky jsou ošetřeny velice kvalitními a přírodními oleji BIOFA, které jsou protialergické, bez kobaltu a splňují vysoké nároky vůči přírodě a její ochraně.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků
a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz

Objednávkový formulář