Dřevěné misky jsou už samozřejmostí naší výroby a společně s dřevěnými příbory tvoří kompletní jídelní sadu, která je krásným návratem k přírodě a velkému prožívání života ve zcela jiných formách. Jíst tímto způsobem je více než stravování a jídlo, je to obřad ve spojení s přírodou i se svou duší. Můžeme žít jinak a je to jen na nás a našem rozhodnutí. Tato kolekce je plná slunečních dnů, které už navazují na přicházející barevný podzim. Každá miska je originální a vždy můžeme vyrobit jen podobnou, dle druhu dřeva a vašeho přání.


Cena misek je dle velikosti a zpracování cca. od 590,- až do 1290,- Kč

průměr 16cm – 790,- Kč, průměr 18cm 890,- Kč, průměr cca do 20cm 990,- Kč, průměr

hloubka misek je (4 – 4,5cm) někdy i větší


S ohledem na stálou aktuální výrobu a prodej našich výrobků mohou být některé fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou naše výrobky vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy velkou kvalitu, svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva a jedinečné zpracování. Mohou být jen podobné.
Všechny naše výrobky jsou ošetřeny velice kvalitními a přírodními oleji BIOFA, které jsou protialergické, bez kobaltu a splňují vysoké nároky vůči přírodě a její ochraně.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Do objednávky napište název kolekce, číslo fotografie (v levém rohu) nebo jen název výrobku, barvu a druh dřeva. Pokud si nevíte rady s objednávkou volejte na 737 785 886 nebo napište na: stromyazivot@seznam.cz
Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme naše výrobky poslat.

Objednávkový formulář