Dřevěné misky jsou už samozřejmostí naší výroby a společně s dřevěnými příbory tvoří kompletní jídelní sadu, která je krásným návratem k přírodě a velkému prožívání života ve zcela jiných formách. Jíst tímto způsobem je více než stravování, je to obřad ve spojení s přírodou i se svou duší. Můžeme žít jinak a je to jen na vás a vašem rozhodnutí. Tato kolekce je plná podzimu, který už se zimou se snoubí. Každá miska je originální a vždy můžeme vyrobit jen podobnou, dle druhu dřeva a vašeho přání. Velikosti jsou od 14 cm – 24 cm. Na přání mohou být větší i zdobené. Vyrábíme z třešně, ořechu, javoru, buku a jasanu. Jsou napuštěny velice kvalitními přírodními oleji BIOFA


Cena misek je dle velikosti a zpracování různá cca. 560,- až do 1290,- Kč

průměr 16cm – 790,- Kč, průměr 18cm 890,- Kč, průměr cca do 20cm 990,- Kč, průměr

hloubka misek je (4 – 4,5cm)S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné lžíce a lžičky vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.
Všechny naše výrobky jsou ošetřeny velice kvalitními a přírodními oleji BIOFA, které jsou protialergické, bez kobaltu a splňují vysoké nároky vůči přírodě a její ochraně.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz

Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme naše výrobky poslat.

 

Zde je foto STARŠÍ KOLEKCE MISEK PRO VĚTŠÍ PŘEDSTAVU TVARŮ, BAREV I DRUHŮ DŘEVA.
Tato kolekce je už prodaná.