Listopad přináší velkou zprávu, že už barevná oslava podzimu končí a před námi je zima. Avšak barvy krásné vyzrále třešně nás inspirují do krásných tvarů, které se odráží na těchto dřevěných lžících. Mám z nich velkou radost, jsou tak příjemné a nesou v sobě mnoho krásných příběhů začínajícího jara s bělostnými květy. Do jara je sice daleko, ale tato třešeň vám jej zatím nahradí pohledem i dotekem. TŘEŠEŇ omlazuje tělo i duši, přinaší naději i odvahu, její dřevo je krásně jemné a hladké.


Cena jedné velké lžíce vč. látkového pouzdra na cesty je 290,- Kč (malá 260,-)


Vyberte si tvar dle fotografií nebo nám pošlete vybranou fotografii do mailu s popisem, která se vám líbí.  Vybírejte podle druhu dřeva, tvaru i velikosti, potom nám vše napište do mailu: stromyazivot@seznam.cz  Pokud si nebudete vědět rady, volejte 604 109 330.


S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné lžíce a lžičky vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné. Všechny naše výrobky jsou ošetřeny pouze kvalitními přírodními a protialergeními oleji BIOFA.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz

Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme naše výrobky poslat.