Dřevěné královské misky

Únor bílý, pole sílí, říkávalo se, ale dnes už na sníh většinou jen vzpomínáme. Avšak v naší dílně začínáme věnovat větší pozornost i dřevěným miskám, které dostávají vždy svůj ladný a originální tvar, který potěší na duši i na srdci. Harmonie tvarů, barev a letokruhů tak působí v blahodárné energii ze světa přírody až do vašich domovů na váš stůl. Jídlo se tak může stát krásným obřadem láskyplného vztahu člověk s přírodou.

Dřevěné misky z naší dílny jsou zatím spíše výjimečným doplňkem naší umělecké výroby, jelikož na každou větší dřevěnou misku je zapotřebí velký kus dřeva, často větší, než si zřejmě dokážete představit. Z tak velkého kusu dřeva by často bylo vyrobeno mnoho příborů, lžic, sponek, hřebenů a dalších výrobků s minimálním odpadem, což je součást i naší filosofie a přístupu ke stromům. Proto jsou naše misky cenově dražší a ne vždy hned k dostání. Tak či onak umíme je vyrobit a dáváme jim to nejlepší, co v naší práci se dřevem dokážeme. Průmě misek je cca od 16 cm do 26 cm.


Cena dřevěné misky se pohybuje od 560,- až do 1220,- Kč dle velikosti a zpracování


průměr 16cm – 590,- Kč, průměr 18cm 690,- Kč, průměr 20cm 790,- Kč, průměr 22cm – 890,- Kč,

pouze výjimečně průměr 24cm – 1090,- Kč hloubka misek je (4 – 4,5cm)


S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné lžíce a lžičky vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.
Všechny naše výrobky jsou ošetřeny velice kvalitními a přírodními oleji BIOFA, které jsou protialergické, bez kobaltu a splňují vysoké nároky vůči přírodě a její ochraně.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz

Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme naše výrobky poslat.

2022-02-22T15:27:12+01:00

Sdílejte tento příspěvek na sociální síti!

Připravujeme

Chystáme pro vás něco zcela výjimečného.

Více bude brzy zde …

 

Contact Info

Karel Kříž

Mobilní telefon: 604 109 330

Přejít nahoru