Září a říjen mám opravdu rád, jsou to krásné měsíce barev, šumění listů ve větru, svěží vlhkosti i teplého slunce. Tato podzimní kolekce dřevěných hřebenů s sebou přináší mnoho stromů a jejich barev – Jalovec, Javor, jasan, jilm, dub, hruška, švetska a třešeň se střídají v různých kompozicích tvarů a barev, které potěší vaší duši, pohladí vaše vlasy a prožijete doslova živé česání, kdy se vaše vlasy doslova nadechnou novou silou z přírody z našich krásných stromů. Tyto výjimečné hřebeny krásně padnou do ruky, masírují pokožku hlavy a vlasy září novou energií. Až tento moment jednou vyzkoušíte s našimi dřevěnými hřebeny, doslova si je zamilujete. Navíc jsou naše hřebeny plně recyklovatelné 🙂 a nahrazují plasty, avšak vydrží s vámi ve zdraví mnoho desítek let i celý život.


Cena originálního hřebenu vč. dárkové krabičky a látkového pouzdra je 630 až 690,- Kč
( V některých případech může být cena o trochu vyšší, dle zpracování.)


Vyberte si svůj hřeben dle fotografií, které mají v levém rohu své číslo, nebo nám pošlete vybranou fotografii do mailu s popisem, který hřeben se vám líbí.  Upozorňujeme, že každý hřeben je originální a pokud už bude prodaný, můžeme vám vyrobit pouze podobný. Vybírejte citem, podle druhu dřeva či tvaru, potom nám vše napište do mailu: stromyazivot@seznam.cz  Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme vaší objednávku poslat. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte nám na tel. 604 109 330.


Součástí hřebenů je plátěné pouzdro na cesty a dárková krabička.

S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné hřebeny s rukojetí vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.
Všechny naše výrobky jsou ošetřeny velice kvalitními a přírodními oleji BIOFA, které jsou protialergické, bez kobaltu a splňují vysoké nároky vůči přírodě a její ochraně.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků
a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz
Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme vaší objednávku poslat.