Vánoční čas je před námi a s tím i advent, který je plný vzpomínek, přání a snů. Příprava dárků pro naše blízké a naše lásky je vždy velký úkol, velké shánění a někdy i bezradné tápání. Navíc přece chceme, aby to bylo všechno z opravdové lásky. Věřte, že naše dřevěné výrobky jsou vytvářeny s láskou k přírodě i k životu. Nejnovější kolekce našich dřevěných hřebenů přináší další barevné kombinace a harmonické tvary pro ŽIVÉ ČESÁNÍ a krásu vašich vlasů. Inspirujte se přírodou a dopřejte sobě i svým blízkým jedinečný dárek, na který se nezapomíná, a který stále žije.


Cena hřebenu vč. dárkové krabičky a látkového pouzdra je 630 až 690,- Kč


Vyberte si tvar dle fotografií nebo nám pošlete vybranou fotografii do mailu s popisem, která se vám líbí.  Vybírejte podle druhu dřeva a tvaru, potom nám vše napište do mailu: stromyazivot@seznam.cz  Pokud si nebudete vědět rady, volejte 604 109 330.

,


S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné hřebeny s rukojetí vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz

Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme naše výrobky poslat.