Velká jarní kolekce dřevěných hřebenů přináší mnoho druhů dřev v barevných odstínech přicházejícího jara i různých tvarů pro vaše vlasy a vlásky. Jaro je vždy symbolem nových začátků, velkých nadějí, ale též radosti, a znovuzrození. V našich dřevěných hřebenech pocítíte mnohé a vaše vlasy se doslova nadechnou a rozzáří.
Dopřejte si ŽIVÉ ČESÁNÍ, vaše vlasy si zalouží více.


Cena hřebenu vč. dárkové krabičky a látkového pouzdra je 630 až 690,- Kč


Vyberte si svůj hřeben dle fotografií, které mají v levém rohu své číslo, nebo nám pošlete vybranou fotografii do mailu s popisem, který hřeben se vám líbí.  Upozorňujeme, že každý hřeben je originální a pokud už bude prodaný, můžeme vám vyrobit pouze podobný. Vybírejte citem, podle druhu dřeva či tvaru, potom nám vše napište do mailu: stromyazivot@seznam.cz  A když si nebudete vědět rady, volejte 604 109 330.


Součástí hřebenů je plátěné pouzdro na cesty a dárková krabička.

S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu, jak mohou dřevěné hřebeny s rukojetí vypadat. Rádi vám je vyrobíme, avšak budou mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.
Všechny naše výrobky jsou ošetřeny velice kvalitními a přírodními oleji BIOFA, které jsou protialergické, bez kobaltu a splňují vysoké nároky vůči přírodě a její ochraně.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz
Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme vaší objednávku poslat.