Semináře „CESTA STROMŮ“ s tvůrčí dílnou

Termíny pro rok 2024 jsou již tady – 29.6., 13.7., 20.7., 27.7., a ještě chystáme termíny na srpen 2024

Můžete se těšit na nová poznání, která pomáhají k ochraně našich smyslů, k nalézání našich tvůrčích schopností, k překonávání třech životních nejistot dle poselství Topolu, probudit v sobě duchovní jiskru, naději i radost.  též se můžete těšit na tajemství a sílu slova. Vše za doprovodu hudby a krásných stromů v krásné přírodě.

Nebude chybět tvůrčí dílna, výlet do přírody, fujara a mnoho dalšího.

Hlavní část semináře probíhá vždy v sobotu od 9:00 do 18:00 na naší zahradě u lesa ve Varnsdorfu

Průběh semináře: Dopolední část „Cesta ke kořenům stromů“

V dopolední části se seznámíme se stromy a jejich dřevem i vlastnostmi, včetně keltského stromokruhu. Půjdeme ke kořenům i k duši stromů, včetně praktického tvoření a ukázek výroby v pracovní dílně, ve které si budete moci dovyrobit některé naše výrobky: spony do vlasů, masážní dřívka, přívěsky, hřebeny, chrastítka pro děti, a také dřevěné příbory (vegetariánské) na našem „universálním stroji“.

Odpolední část „Cesta do koruny stromů“

Procházka do přírody Českého Švýcarska (Jetřichovice) za doprovodu hry na fujaru, povídání o stromech i přírodě s ukázkami stromů v jejich přirozeném prostředí. Seminář je určitě vhodný i pro rodiny s dětmi .

Jsme připraveni uskutečnit náš seminář na pozvání i v jiných částech naší krásné země, na vaše pozvání, neváhejte zavolat, určitě se rádi domluvíme.

Po návratu cca v 19:00 společná večeře, dokončení výrobků a závěrečné ukončení semináře.

Během celého semináře se určitě dozvíte i o knize TAJEMSTVÍ A SÍLA SLOVA, která se svým výjimečným tématem stává součástí našich rozhovorů a sdílení.

Cena jednodenního semináře 1900,- Kč na osobu
(v ceně jsou krásné a hodnotné výrobky, které si dobrousíte a odvezete domů)
Čistý a skromný nocleh můžeme doporučit v ceně cca. 350,- Kč na osobu
Děti do 9 let zdarma, od 10 – 15 let je jednotná cena 790,- Kč

 Malé občerstvení v ceně a oběd 90,-Kč

Pokud máte nějaké další otázky, neváhejte, volejte a pište.

stromyazivot@seznam.cz

tel: 604 109 330

Platbu lze zaplatit na místě, nebo převodem na účet.

Seminář je vhodný i pro děti.

Na semináři si též můžete zakoupit naše výrobky se slevou.

Doporučujeme vzít si sebou:  karimatku na sezení venku, pláštěnku, boty do přírody, jídlo na snídani, svačinu či večeři. Oběd budeme mít společný cca. 85 – 120 Kč,-

Místo konání a doprava:

Seminář začíná na naší krásné zahradě u lesa ve Varnsdorfu. .

Pokud chcete využít komfortní ubytování,

DORUČUJEME UBYTOVÁNÍ V NAŠEM REGIONU

ČESKÉ ŠVÝCARSKO - ubytování

tel: +420 491 005 805

+420 608 608 677

mail: info@region-ceskesvycarsko.cz

Ti, co pojedou vlakem mohou přijet až do Krásné Lípy či Zahrad. Dále už jen pěšky, ale rádi Vás vyzvedneme a odvezeme na místo, stačí se jen domluvi. Autem na Vlčí Horu musíte přes Krásnou Lípu směr Zahrady

Ti, co pojedou od Děčína, tak přes Chřibskou, Rybniště, Krásnou Lípu až na Vlčí Horu. Pokud pojedete od Prahy či Liberce, tak přes Svor, Jiřetín pod Jedlovou, Rybniště, Krásná Lípa atd.

Pár slov k našemu srdečnému pozvání

Každý hledáme svou cestu a ne vždy je to cesta, která nám dává radost a naději. Dalo by se říci, že stromy nemají žádnou cestu, vždyť se nepohybují z místa na místo jako lidé, ale opak je velkou pravdou. Jejich „cesta“ je někdy velmi dlouhá, ale stále plná Síly, Tvořivosti, Radosti, Obětavosti a Moudrosti. Pojďme naslouchat jejich hlasům i příběhům. Nastal čas velkých proměn a nových cest do „koruny stromů“ pro každého z nás. Začněme žít svůj strom života.

Chceme vás provést CESTOU STROMŮ, která začíná v zemi u kořenů a směřuje do koruny stromů k nebi – ke světlu. Rádi se s vámi podělíme o  mnohé souvislosti a krásná poznání o stromech i lidech na této cestě. Dozvíte se více o keltském stromokruhu, léčivé síle stromů, zákonitostech přírody a vesmíru  „ve-smíru „. Prožijete, jak jsou naše životy a cesty propojeny se stromy a přírodou. Ukážeme vám nová tajemství slov a myšlenek, které mění naše vědomí a přivádějí změnu forem do našeho života. Spatříte skrytou krásu dřeva stromů, dotknete se jeho duše, ucítíte jeho vůni, jemnost i léčivou sílu. Sami si vyzkoušíte jeho tvárnost, a jak vznikají naše výrobky, budeme vás inspirovat k novému tvoření. Navštívíme stromy a shlédneme krásná místa Národního parku ČESKÉ ŠVÝCARSKO.

Přijeďte se naučit žít svůj strom.

Věříme, že na CESTĚ STROMŮ můžeme nalézt sebe sama, svojí vlastní cestu, nalézt klid a harmonii, tvůrčí inspiraci i odpovědi na otázky, které nám pomohou prožívat klid a mír v duši,  radost a štěstí v srdci, i nové cesty kudy a jak dál.

To vše za doprovodu hry na fujaru, stromů a přírody.

Na CESTU STROMŮ vás srdečně zvou

Karel a Irena Křížovi