Načítám Akce

 

Můžete se těšit na nová poznání, která pomáhají k ochraně našich smyslů, k nalézání našich tvůrčích schopností a možností, k překonávání třech životních nejistot dle poselství Topolu, probudit v sobě naději, radost a štěstí, též se můžete těšit na tajemství a sílu slova.

Nebude chybět tvůrčí dílna, výlet do přírody, fujara a mnoho dalšího.

Hlavní část semináře probíhá vždy v sobotu od 9:00 do 19:00 (Čas je orientační, vždy končíme dle krásného spoluprožívání) Nedělní část není povinná, spíše je pro zájemce, kteří chtějí nedělní den využít k výletu do přírody a dalšímu sdílení myšlenek a prožitků.

Průběh semináře:

Dopolední část

„Cesta ke kořenům stromů“

V dopolední části se seznámíme se stromy a jejich dřevem i vlastnostmi, včetně keltského stromokruhu. Půjdeme ke kořenům i k duši stromů, včetně praktického tvoření a ukázek výroby v pracovní dílně, ve které si budete moci dovyrobit některé naše výrobky: spony do vlasů, masážní dřívka, přívěsky, hřebeny, chrastítka pro děti, a také dřevěné příbory (vegetariánské) na našem „universálním stroji“.

 

Odpolední část

„Cesta do koruny stromů“

Procházka do přírody Českého Švýcarska (Jetřichovice) za doprovodu hry na fujaru, povídání o stromech i přírodě s ukázkami stromů v jejich přirozeném prostředí. Seminář je určitě vhodný i pro rodiny s dětmi .

Jsme připraveni uskutečnit náš seminář na pozvání i v jiných částech naší krásné země, na vaše pozvání, neváhejte zavolat, určitě se rádi domluvíme.

Po návratu cca v 19:00 společná večeře, dokončení výrobků a závěrečné ukončení semináře.

Během celého semináře se určitě dozvíte i o knize TAJEMSTVÍ A SÍLA SLOVA, která se svým výjimečným tématem stává součástí našich rozhovorů a sdílení.

Cena jednodenního semináře 1720,- Kč na osobu (v ceně jsou i krásné a hodnotné výrobky, které si dobrousíte a odvezete domů, nocleh ani strava není součástí ceny)

děti do 8 let zdarma, od 9 – 17 let je jednotná cena 850,- Kč

Dle možností a zájmu účastníků lze domluvit nocleh.

 

Pokud máte nějaké další otázky, neváhejte, volejte a pište.

stromyazivot@seznam.cz

tel: 604 109 330

 

 

Platbu lze zaplatit na místě, nebo převodem na účet.

Pokud zvažujete vzít sebou děti, napište nám.

Na semináři si též můžete zakoupit naše výrobky se slevou.

 

Doporučujeme vzít si sebou:  karimatku na sezení venku, pláštěnku, boty do přírody, jídlo na snídani, svačinu či večeři. Oběd budeme mít společný cca. 85 – 120 Kč,-

 

 

Místo konání a doprava:

Seminář začíná na Vlčí Hoře v zahradní části firmy Nobilis Tilia s možností přespání za 150,- Kč na noc

 

Pokud chcete využít komfortní ubytování,

DORUČUJEME UBYTOVÁNÍ V NAŠEM REGIONU

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Sdílejte tento příspěvek na sociální síti!