Načítám Akce

Prožitkový celodenní seminář CESTA STROMŮ – první termíny jsou tady: 29.6., 13.7., 20.7., 27.7. 2024
Pokud máte zájem, pošlete svou přihlášku na tento mail: stromyazivot@seznam.cz

Zveme vás na vaší CESTOU STROMŮ, která začíná stjeně jako u stromů na zemi u kořenů a směřuje do koruny stromů k nebi – ke světlu. Budeme vás inspirovat slovem, prací se dřevem, přírodou a krásnými stromy. Spatříte skrytou krásu dřeva stromů, dotknete se jeho duše, ucítíte jeho vůni, jemnost i léčivou sílu. Sami si vyzkoušíte jeho tvárnost, a jak vznikají naše výrobky. Vyrobíte si svojí lžíci, sponu do vlasů, menší hřeben, či další krásné výrobky. Rádi se s vámi podělíme o mnohé souvislosti a krásná poznání o stromech i lidech na této bájné cestě. Dozvíte se více o keltském stromokruhu, léčivé síle stromů, o přírodě a vesmíru „ve-smíru „.

Prožijete, jak jsou naše životy a cesty propojeny se stromy a přírodou. Ukážeme vám nová tajemství slov a myšlenek, které mění naše vědomí a přivádějí změnu forem do našeho života. Navštívíme velká území stromů a shlédneme krásná místa Národního parku ČESKÉHO ŠVÝCARSKA.

Přijeďte se naučit pracovat se dřevem a žít svůj strom. Věříme, že na CESTĚ STROMŮ můžete nalézt sebe sama, svojí vlastní cestu, nalézt tvůrčí inspiraci i odpovědi na otázky, které vám pomohou prožívat klid a mír v duši, radost a štěstí v srdci, i nové cesty kudy a jak dál.

To vše za doprovodu hry na fujaru, stromů a přírody.

Na CESTU STROMŮ vás srdečně zvou Karel a Irena Křížovi

VÍCE PODROBNOSTÍ NAJDETE TAKÉ ZDE: https://www.stromyazivot.cz/seminare/

TĚŠÍME SE NA VÁS

Sdílejte tento příspěvek na sociální síti!