Načítám Akce

Naše prožitky a zkušenosti jsme často předávali při různých rozhovorech, setkáních, seminářích ale i na přednáškách. Vždy to byli krásné chvíle a momenty, které pomáhali nalézat odpovědi i vytvářet nové cesty a možnosti, jak jít dál životem a být radostný, šťastný v důvěře a v nadějích. Avšak zvolit správnou formu pro každého jednotlivce, je někdy složité, což nás vždy vedlo k hledání dalších možností k inspirování lidí.

A jelikož sdílení, tvoření a předávání prožitků je nám blízké, bylo jen otázkou času, kdy to dáme do divadelní formy, která nás baví. Proto vzniklo i naše společné (amatérské) divadelní představení „Světlé nitky nad námi“, které humornou cestou ukazuje, že světlou nitku naděje může mít každý z nás. Jen si vzpomenout, naslouchat vnitřnímu hlasu a rozhodnout se vyjít vstříc těmto světlým pomocem shůry a doslova velkým zázrakům.


Je to stále probíhající příběh o nadějích a zázracích, které k nám přicházejí po světlých nitkách, ale které často míjíme a ztrácíme na našich cestách životem Avšak nad tím vším se odehrávají krásné neviditelné děje, které k nám přivádí naději i odvahu, jít dál. Přijďte si pro svou světlou nitku naděje a zázraků

Hraji: Karel a Irena Křížovi
Hudba: Andrej Majerčík a Karel Kříž

Sdílejte tento příspěvek na sociální síti!