Načítám Akce
Každý malý kluk i holčička si na dílničce přijdou na své. Tvořit rukama a vidět, jak se vaše představa stává skutečností, je krásný a jedinečný prožitek, který si rádi ponesou do života.

Povídání o stromech a tvoření se dřevem

Manželé Křížovi se se svou malou rodinnou firmou na severu Čech zabývají uměleckým zpracováním dřeva více než 15 let. Rozhodli se své poznání o stromech a zkušenosti se dřevem, předávat i dětem formou tvořivých dílniček, kde se každý může dotknout a prožít něco výjimečného, co může nahradit svět „mobilů a tabletů“ aspoň na malou chvíli. Vždyť každá takováto chvíle může pozitivně změnit a ovlivnit budoucnost. Život sám se často skládá z malých a nenápadných životních momentů, které se nám otiskly do duše a které nás pak ovlivňují na našich „cestách stromů“.
Dílnička má dvě části jednu vyprávěcí (o přírodě, o stromech i o lidech) a druhá část je pracovní – tvořící, kdy si děti mohou sami vyzkoušet na našich bruskách dovyrobit svůj výrobek. Většinou jsou to různé dřevěné přívěsky, spony do vlasů či dřevěné nožíky apod.
Dílničky jsou vhodné pro děti od 4 let s rodičem, školáci zvládají vše sami skvěle.

Více zde: http://www.skolaletokruh.cz/po-skole/pro-deti/cesta-stromu-kveten-2018

Sdílejte tento příspěvek na sociální síti!