Dřevěné prodejní stojany

Nabízíme vám pro vaše prodejny z naší umělecké dílny, dřevěné prodejní stojany pro vaše výrobky, výstavy a prezentace. Tyto dřevěné prodejní stojany jsou vždy originální a stylové. Dle možnosti a domluvy jsme schopni pro vás vyrobit i navrhnout další modifikace a druhy těchto stojanů. Naše dřevěné prodejní stojany jsou vhodné na přírodní oleje, kosmetiku, čaje, bylinky, pohlednice, léky, knihy, mapy, apod. Tyto dřevěné prodejní stojany jsou též vhodné do informačních středisek, dárkových a řemeslných prodejen, ale také do recepcí apod.

 

dřevěné prodejní stojany    dřevěné prodejní stojany

Toto jsou naše nejprodávanější otočné stojany na spony a masážní dřívka do ruky, ale též pohlednice, mapy, magnetky apod.

Celková výška je cca. 60 - 80 cm ; šíře cca. 14 na 14 cm

orientační cena 3660,- až 4360,- Kč dle provedení

Vše je ovlivněno požadavkem na velikost či barevnost

a další možné úpravy i přání.

Doba dodání je cca. 14 dní.

 

 dřevěné prodejní stojany      dřevěné prodejní stojany     dřevěné prodejní stojany

Tento obloukový dřevěný stojan je vhodný na prodej aroma-olejů, mastiček, krémů, léků, léčivých přípravků apod. Na přední a boční straně (kam ukazuje ukazovátko) je možné umístit logo vaší firmy (laserem, gravírováním). Stojan je rozkládatelný pro převoz, což je vhodné pokud jezdíte na různé prezentace, či výstavy.

 

     dřevěný prodejní stojan otočný  dřevěný otočný stojan  dřevěný prodejní stojan otočný

Toto jsou otočné stojany, které jsou vhodné pro informační střediska, dárkové, řemeslné i jiné prodejny. Mohou být čtyřboké nebo šestiboké. Výška stojanu je cca. 180cm. Vhodné pro prodej pohlednic, map, knížek, ale také pro propagační materiály apod.

 dřevěný prodejní stojan s látkou

Tento dřevěný stojan s látkou je velice stylová záležitost. Byl vyroben pro prodej našich výrobků, jako jsou aromastojánky a vázičky ze dřeva, ale jeho použití a využití je určitě možné i na jiné výrobky. Výška stojanu cca. 180cm, šířka podstavce 55 cm (může být i na kolečkách).

dřevěný prodejní stojan otočný    dřevěný prodejní stojan otočný    dřevěný prodejní stojan otočný 

Opět další ukázka našich dřevěných prodejních stojanů, přímo v informačním středisku na zámku Šluknov.

 

Všechny tyto velké dřevěné prodejní stojany se dají dle možnosti, přání a domluvy pozměnit pro potřebu vaší prodejny, či vašich představ. Dodací lhůta je cca. 21 dní. Stojany jsou lakovány přírodními, šetrnými laky proti skvrnám a žloutnutí dřeva. Je možné je namořit dle přání a mohou být i na kolečkách.

(Orientační cena 8 800 až 12 900,- Kč včetně povrchové úpravy nebo moření)

Neváhejte a napište nám, rádi poradíme i vyrobíme.

stromyazivot@seznam.cz.