Lednová kolekce dřevěných příborů a lžic v sobě nese mnoho druhů dřev, se kterými pracujeme nejčastěji, ale též vzpomínky vánoc, bělostné vločky, kapky deště, slunce, mráz i sníh.  Tak či onak v této kolekci dřevěných lžic a příborů převažuje třešeň, která může mít mnoho barevných odstínů v závyslosti na stáří dřeva, podmínky kde roste či samotné její odrůdy. To v zásadě platí pro každý strom. Mám z každé nové kolekce velkou radost, vždy v sobě má mnoho krásných příběhů, myšlenek a přání, což možná pocítíte. 🙂
A pokud těch dřevěných lžic chcete více a přemýšlíte kam je potom dát, tak pro vás máme elegantní stojánek na různé množství lžic, vidliček či celých sad příborů, foto najdete v této galerii. Cena strojánku je (cca. 390.-) dle velikosti a druhu dřeva, většinou je to buková překližka.


Cena jedné velké lžíce vč. látkového pouzdra na cesty je 329,- Kč (jogurtová 285,- a malá 260,-)

Cena příboru (lžíce +vidlička + nůž) vč. dárkové krabičky a látkového pouzdra na cesty je 790,- Kč


Když nám dáte svou důvěru, vždy vám pošleme tu pravou lžíci pro vás. Jinak můžete vybírat tvar a velikost dle fotografií nebo nám pošlete vybranou fotografii do mailu s popisem, která se vám líbí.  stromyazivot@seznam.cz  Pokud si nebudete vědět rady, volejte 604 109 330.