Dřevěná srdíčka – září 2018

Stromy mají svou duši i své srdce, cítí nás a pozoruji. Mají své příběhy, které můžeme číst i v barvě dřeva a letokruzích, které v našich výrobcích můžete číst. Se srdcem to umíme a pocítíte to v každém našem výrobku, jelikož naší prací ovlivňujeme životy druhých. Chceme vás inspirovat, potěšit i zahřát dřevěnými srdíčky z různých stromů, které mají krásnou energii stromů i lásky.


Cena srdíčka 290,- Kč


Vyberte si své srdce dle fotografií, ale upozorňujeme, že každé srdce je originální a pokud už bude prodané, můžeme vám vyrobit pouze podobné. Vybírejte citem, podle druhu dřeva, potom nám vše napište do mailu: stromyazivot@seznam.cz  Nezapoměňte připsat vaší adresu, kam můžeme vaší objednávku poslat. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte nám na tel. 604 109 330.


S ohledem na aktuální výrobu a prodej našich výrobků jsou většinou fotografie jen ilustrativní pro větší představu. Je třeba reagovat rychle a včas. Avšak rádi vám vyrobíme podobné srdíčko, které bude mít vždy svůj originální tvar, odstín i kresbu dřeva. Mohou být jen podobné.
Všechny naše výrobky jsou ošetřeny velice kvalitními a přírodními oleji BIOFA, které jsou protialergické, bez kobaltu a splňují vysoké nároky vůči přírodě a její ochraně.

Chcete si včas vybrat z našich nových výrobků?

Staňte se příznivci našich stránek a našich výrobků
a budete mít možnost vybírat si z nejnovějších kolekcí jako první.
Navíc budete dostávat nové informace o našich aktivitách, seminářích, prodejních akcích a výrobcích,
ale také nových článcích a textech o stromech, o životě i lidech.

Stačí, když nám napíšete na: stromyazivot@seznam.cz

2018-09-20T07:50:06+00:00

Nadcházející akce

  1. Festival – EVOLUTION – 2019

    Březen 22 @ 8:00 - Březen 24 @ 19:00
  2. ALLfestival – Litoměřice – 2019

    Květen 17 @ 8:00 - Květen 19 @ 20:00

Připravujeme

Chystáme pro vás něco zcela výjimečného.

Více bude brzy zde …

 

Contact Info

Karel Kříž

Mobilní telefon: 604 109 330