Načítání...
Divadlo2018-11-10T20:29:53+00:00

ZVEME VÁS NA SLOVENSKO
na výjimečné a speciální divadelní představení,
kde odehrajeme také naší novinku
„SBĚRATELE PROŽITKŮ na cestě do ráje“
3. 11. 2018 od 17h
v priestoroch bábkového divadla v Košiciach
na Alžbetinej ul.
https://www.bdke.sk/o-divadle/ 

Vstupenky v predpredaji po 8€ – rezervácia na tel. čísle +421 910 200 134. V prípade, že sa ešte zvýšia, priamo na mieste budú po 10€ . (Pokladňa bábkového divadla tieto vstupenky nepredáva!)

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ
„N I T K A Ř“  aneb  Světlé nitky nad námi

Naše prožitky a zkušenosti jsme často předávali při různých rozhovorech, setkáních, seminářích ale i na přednáškách. Vždy to byli krásné chvíle a momenty, které pomáhali nalézat odpovědi i vytvářet nové cesty a možnosti, jak jít dál životem a být radostný, šťastný v důvěře a v nadějích. Avšak zvolit správnou formu pro každého jednotlivce, je někdy složité, což nás vždy vedlo k hledání dalších možností k inspirování lidí.

A jelikož sdílení, tvoření a předávání prožitků je nám blízké, bylo jen otázkou času, kdy to dáme do divadelní formy, která nás baví. Proto vzniklo i naše společné divadelní představení „Světlé nitky nad námi“, které humornou cestou ukazuje, že světlou nitku naděje může mít každý z nás. Jen si vzpomenout, naslouchat vnitřnímu hlasu a rozhodnout se vyjít vstříc těmto světlým pomocem shůry a doslova velkým zázrakům.

Stále probíhající příběh o nadějích a zázracích, které k nám přicházejí po světlých nitkách, ale které často míjíme a ztrácíme na našich cestách životem Avšak nad tím vším se odehrávají krásné neviditelné děje, které k nám přivádí naději i odvahu, jít dál. Přijďte si pro svou světlou nitku naděje a zázraků

Hraji: Karel a Irena Křížovi
Hudba: Andrej Majerčík a Karel Kříž

Milá pani Křížová a pán Kříž.

Aj touto cestou sa Vám chcem poďakovať za Vaše vystúpenie v Košiciach. Vytvorili Ste nádhernú atmosféru, krásne Ste nás všetkých nitkami zapojili do svojho vystúpenia.  Zapojili Ste do neho naše cítenie, naše myšlienky. V divadle vzniklo niečo nádherné, silné, nechcelo sa nám odtiaľ odísť.  Na to prežitie budem dlho spomínať.  Toto vystúpenie každému,  kto sa na ňom môže zúčastniť vrelo doporučujem .

S milým pozdravom Mária

 

Děkujeme za velmi krásné a poučné divadelní představení s názvem “ Nitkař – Světlé nitky nad Vámi“, které jsme měli možnost zhlédnout v Uherském Hradišti minulou sobotu. Díky Vám byly vhodnou formou ukázány děje, které nám všem jsou velmi blízké, ale zároveň v dnešním pojetí života nás lidí zapomenuty. Přejeme Vám, abyste na této cestě setrvali a přinesli tak mezi nás lidičky mnoho takových krásných a velmi poučných představení. A Vám, kteří máte možnost navštívit toto představení manželů Křížových, neváhejte, stojí za Váš čas. Děkujeme.
Petr K.  Uherské Hradiště

A jelikož sdílení, tvoření a předávání prožitků je nám blízké, bylo jen otázkou času, kdy to dáme do divadelní formy, která nás baví. Proto vzniklo i naše společné (amatérské) divadelní představení „Světlé nitky nad námi“, které humornou cestou ukazuje, že světlou nitku naděje může mít každý z nás. Jen si vzpomenout, naslouchat vnitřnímu hlasu a rozhodnout se vyjít vstříc těmto světlým pomocem shůry a doslova velkým zázrakům.

Děkujeme za mediální podporu int. TV - CESTY K SOBĚ - www.cestyksobe.cz

MÁTE ZÁJEM O NAŠE DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ?

RÁDI PŘIJEDEME I K VÁM.

tel: 604 109 330, nebo napište na: stromyazivot@seznam.cz

Poděkování autorskému představení Světlé nitky nad námi. Na představení jsem přicházel bez nějakých představ a spíše jako na přátelskou návštěvu manželů, která znám. Už začátek byl uvěřitelně autentický – s mnohými živými postřehy a humorem. Moudrý humor je vzácný a toho bylo představení plné. Pointa vynikající a velmi si ji cením, kdy dobrý nápad a vtažení diváků do děje je výrazným oživením představení.
Jestli jste dospělí a nebo dětmi, vřele doporučuji toto představení úplně všem
Vděčný návštěvník MM

Chceli by sme sa úprimne poďakovať za možnosť vidieť a byť súčasťou divadelného predstavenia,
N I T K A Ř“ a Světlé nitky nad námi v Uherskom Hradišti. Príbeh zaujme, lebo každý v ňom nájde kúsok seba, svojho prežitia.
Je určený pre všetky vekové kategórie a deti ho oživili svojou bezprostrednosťou.
V dnešnej uponáhľanej dobe, to bol pre nás balzam na dušu. Všetkým, ktorí majú možnosť vidieť toto divadelné predstavenie.
môžeme len odporučiť, aby neváhali a išli sa naň pozrieť. Ďakujeme Roman a Iveta. L. ☺

PODÍVEJTE SE NA NAŠE NEJBLIŽŠÍ AKCE

Nadcházející akce

  1. Festival – EVOLUTION – 2019

    22.3.2019 @ 8:00 - 24.3.2019 @ 19:00
  2. ALLfestival – Litoměřice – 2019

    17.5.2019 @ 8:00 - 19.5.2019 @ 20:00

Připravujeme

Chystáme pro vás něco zcela výjimečného.

Více bude brzy zde …

 

Contact Info

Karel Kříž

Mobilní telefon: 604 109 330